Hosting aplikací

Námi nabízené hostingové prostředí snadno upravíme pro bezproblémový chod vybraných aplikací z oblasti

 • projektového managementu (project management systemy),
 • správy obsahu (redakční systémy, content management systemy),
 • e-learningu (learning management systemy),
 • a dalších (jednodušší aplikace pro správu obsahu - blogy, apod.)

Za zavedení aplikace nic neplatíte. Aplikace umístěna na Váš standardně provozvaný webhosting na našich serverech a jediným nákladem jsou tak prostředky vynaložené na webhosting.

U vybraných aplikací, které jsou popsány níže, nabízíme i doplňkové a rozšiřující služby, především

 • základní nastavení (vytvoření administrátorských účtů, apod.),
 • úpravu vzhledu z existujících vzorů a
 • programátorské doplnění těch částí aplikací, které to technicky dovolují a u nichž je to licenčně možné.

Joomla!

Joomla! je open-source aplikací společnosti Open Source Matters (joomla.org)* pro správu obsahu (Content Management System) a zároveň aplikačním vývojovým prostředím. Umožnuje tak správu webových prezentací a aplikací, ale i jejich samotnou tvorbu. Joomla! umožňuje spravovat webové prezentace, a to i poměrně rozsáhlé, i uživatelům bez hlubších technických dovedností a znalostí. Výhodou Joomly! je její povaha open-source softwaru, který je volně k dispozici všem uživatelům. Silnou stránkou systému Joomla! jsou již existující moduly o které lze systém rozšířit a které jsou volně dostupné ke stažení. Jedná se o moduly obstarávající elektronické obchodování (e-shopy), fotogalerie, a mnoho dalších. Kompletní seznam modulů je dostupný na oficiálních stránkách Joomly! v záložce Extensions.

Nabízíme Vám
 • vývoj apliakcí v prostředí Joomla! na míru dle specifických požadavků
 • hostingové prostředí uzpůsobené pro provoz CMS Joomla!
 • instalaci systému a jeho předání k užívání

Joomla hosting provider     Joomla vyvoj reseni

Feng Office

Dříve známý jako Opengoo je projekt, jehož počátky sahají k diplomové práci na Technické fakultě Uruguayské univerzity. Představuje ucelený nástroj pro projektový management (Project Management System). V současné době je nabízen ve třech verzích - Feng Sky (což je verze hostovaná přímo na serverech provozovatele Feng Officu), Feng Onsite (verze hostovaná na serverech klienta s podporou Feng Officu) a Feng Community pracující na bázi open-source. Tuto třetí verzi může tak provozovat kdokoliv, samozřejmě s vědomím absence podpory ze strany oficiálního provozovatele Feng Officu. Více k jednotlivým programům na oficiální stránce Feng Office. Feng Office pro své procesy používá i Netárna.

Nabízíme Vám
 • instalaci, konfiguraci systému dle Vašich požadavků
 • zaškolení pracovníků do správy a užívání systému

Moodle

Moodle je learning management system, tedy nástrojem pro tvorbu online výukových webových stránek (v současnosti jich na bázi aplikace Moodle běží v registrovaném režimu bezmála 60 000). Moodle poskytuje širokou škálu nástrojů pro správu elektronické výuky, jako je například zveřejňování studijních materiálů, testování získaných vědomostí v mnoha formách, vyhodnocování tohoto testování, zakládání diskusních fór a mnoho dalších.

Nabízíme Vám
 • Vaše webhostingové prostředí uzpůsobíme pro provoz Moodlu a v případě zájmu provedeme jeho instalaci s vytvořením administrátorských účtů
 • zaškolíme Vaše pracovníky pro práci s tímto systémem

WordPress

WordPress je další z rodiny open-source aplikací. Jeho vývoj začínal u jednoduchého blogovacího systému, který v dnešní podobě přerostl v plnohodnotný systém správy obsahu (content management system). Podobně jako Joomla! nabízí rozšiřující moduly a především bohatou zásobu základních podob.

Nabízíme Vám
 • nainstalujeme a přednastavíme Vám prostředí tak, abychom Vám co nejvíce usnadnili práci
 • zaškolíme Vás pro používání tohoto systému* Netarna is not affiliated with or endorsed by the Joomla! Project. It is not supported or warranted by the Joomla! Project or Open Source Matters. The Joomla! logo is used under a limited license granted by Open Source Matters the trademark holder in the United States and other countries.